Naujienos

Būkite pasveikinti !


Kas, jei ne Tu, kada, jei ne ŠIANDIEN ?!


Taip optimistiškai, sveikinasi “Saulės Dominijos” kolektyvas, jau 28-erius metus.


Anot, Henry david Thoreau: “Dažnai didvyriai yra labai paprasti žmonės.”


Šis posakis, mus labai įkvėpia. Nuo pat 1992 metų, kiekvieną dieną, mes rūpinamės Šiaulių miesto pastatais ir jų prieigomis.

– – – – – – – – DĖMESIO! – – – – – – – –

SAM patarimai laiptinių priežiūrai karantino metu!

 
Koronaviruso pandemijos metu Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikia rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti bendro naudojimo patalpas – laiptines.
Patariama naudoti vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, jokiu būdu jų nešluoti.
Daugiabučių namų bendrijoms, namų administratoriams ir kitiems atsakingiems už namo priežiūros organizavimą pateikiamos šios rekomendacijos:
• laiptinę valyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• turėklus valyti bent vieną kartą per dieną drėgno šluostymo būdu, panaudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• laiptines vėdinti 2–3 kartus per dieną, sudarant skersvėjį;
• laiptinių palanges šluostyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• liftų kabinas plauti kasdien, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• telefonspynes valyti įprastais valikliais, naudojant vienkartinę servetėlę. Nuvalius telefonspynės paviršių valikliu, ją dezinfekuoti dezinfekuojančia priemone bent vieną kartą per dieną;
• karantino metu draudžiama šluoti laiptines.
Taip pat patariama tinkamai informuoti gyventojus, iškabinant pranešimus, kad gyventojai laikytųsi rankų higienos reikalavimų, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, vengtų liesti bendrus (turėklus, liftų valdymo skydelį ir pan.) paviršius rankomis, rekomenduoti dėvėti pirštines.

                                                —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —-

Mažoji renovacija: proga sutaupyti už šildymą ir gauti kompensaciją už keičiamus radiatorius!

Daugiabučių gyventojų bendrijos ar administratoriai iki šių metų liepos 1 d. gali teikti paraiškas vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui – mažajai renovacijai.
Galimybė ne tik sutaupyti šilumos energijos ir susimažinti sąskaitas už šildymą, bet ir pakeisti vamzdyną, butuose pasikeisti radiatorius, įdiegti šilumos reguliavimą bei kitas priemones ir gauti 30 proc. kompensaciją.
Gyventojai turi galimybę susitvarkyti savo daugiabučių namų išderintas šildymo sistemas jas subalansuojant, įrengiant individualios šilumos apskaitos prietaisus ar daliklių sistemą ir termostatinius ventilius. Patvirtintos įstatymo pataisos uždegė žalią šviesą inžinerinei arba mažajai daugiabučių namų renovacijai.
Skaičiuojama, kad sutvarkius inžinerines sistemas vidutiniškai mokėjimai už šildymą vienam butui sumažėtų apie 15 Eur/mėn., o per šildymo sezoną – apie 90 Eur.
Gyventojų investuotos lėšos, pasinaudojus parama, atsipirktų per 3-5 metus.
Paraiškos teikiamos Būsto energijos taupymo agentūrai (paraiškos priimamos visuose BETA regioniniuose padaliniuose) iki 2020 m. liepos 1 dienos arba iki tol, kol nebus viršyta šiai priemonei numatyta lėšų suma.

Daugiau apie mus

kaktusai grazus
 

Bendrovėje dirba iki 30-ies įvairių specialybių ir profesijų darbuotojų. Bendrovė vertina ilgalaikius darbo santykius ir stengiasi išlaikyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus. Pagal darbo stažą 25 % darbuotojų įmonėje dirba ilgiau nei 10 metų.

Mūsų darbuotojai – kvalifikuoti specialistai, turintys patirties administravimo, techninės priežiūros, elektros įrenginių eksploatavimo, šilumos įrenginių aptarnavimo, patalpų remonto srityse ir gali teikti kokybiškas paslaugas. Darbuotojams yra sudaroma galimybė, esant poreikiui, kelti kvalifikaciją, įgyti naują ar išlaikyti ir tobulinti turimą kompetenciją. Skatinamas darbuotojų tarpusavio bendradarbiavimas, užtikrinantis nuolatinį keitimąsi turimomis žiniomis ir patirtimi.
Bendrovė turi administracinį pastatą, gamybines dirbtuves, garažą, transporto priemonių ir gamybinę įrangą.
Savo veikloje bendrovė naudoja informacines technologijas ir programinę įrangą, kitas technines priemones, kurios leidžia efektyviai panaudoti turimus žmogiškuosius resursus.

Jei manote, kad galite prisidėti prie įmonės plėtros ir turite tam tinkamų kompetencijų, siųskite savo CV su prierašu “Dėl darbo vietos”  saulesdominija@splius.lt