Naujienos

Šiaulių mieste dygsta nauji lauko tualetai

Šiaulių mieste dygsta nauji lauko tualetai

Šiaulių mieste Žvyro g. 34 ir teritorijoje tarp P. Višinskio g. 36 ir Vilniaus g. 153A pradėjo veikti nauji, erdvūs ir šiuolaikiškai įrengti viešieji tualetai, kurie yra pritaikyti ir neįgaliesiems asmenims. Naujieji vieši tualetai veiks kiekvieną dieną nuo 8 iki 23 val. Jų priežiūra rūpinasi UAB „Saulės dominija“. Šiuo metu naujai atidarytų viešųjų tualetų paslaugos yra nemokamos. Tikimės, kad viešuosiuose tualetuose apsilankę šiauliečiai ir miesto svečiai elgsis atsakingai ir gerbs darbuotojų, kurie rūpinasi jų priežiūra, darbą.

Vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą kainos pokytį diktuoja objektyvūs faktoriai

Didinamą vietinės rinkliavos dydį, skatina šie pagrindiniai faktoriai:

  1. nuo 2022 m. gegužės 1 d. 12,4 proc. padidėja atliekų surinkimo-vežimo paslaugų įkainiai;
  2. neįrengus viso suplanuoto pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerinių aikštelių kiekio, planuotos išlaidos atliekų surinkimui-vežimui viršija faktines išlaidas: mažesnės talpos konteineriai keliami už didesnės talpos konteinerių kainą;
  3. surenkamas didesnis komunalinių atliekų kiekis, t. y., mažėja mišrių komunalinių atliekų kiekis, tačiau didėja atskirai surenkamų komunalinių atliekų kiekis, kurį reikia tinkamai sutvarkyti;
  4. ženkliai didesnis biologinių ir į žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę pristatomų biologinių atliekų kiekis;
  5. vietinės rinkliavos skaičiavimo metu (2019 m.) įsigaliojo nauja komunalinių atliekų surinkimo – vežimo sutartis, kuria buvo numatytas pereinamasis laikotarpis, buvo identifikuojami konteineriai, todėl nebuvo žinomas tikslus jų skaičius;
  6. lyginant faktinius duomenis ir duomenis, kai 2019 m. buvo keičiama vietinė rinkliava, buvo vertinamos mažesnės Šiaulių miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemos išlaidos, todėl galimai buvo suskaičiuota per maža vietinė rinkliava..

Kiek didės vietinės rinkliavos dydis?

Bendras rinkliavos augimas fiziniams ir juridiniams asmenims – 35,6 %. Iki šio sprendimo visi daugiabučių namų gyventojai, kurie naudojasi bendro naudojimo konteineriais, moka: pastoviąją dalį – 14 Eur/metus ir kintamąją dalį – 10 Eur/metus, t. y., 1 gyventojas moka 2,00 Eur/mėnesį. Patvirtinus pakeitimus, vietinės rinkliavos pastovioji dalis 1 gyventojui sudarys 18,96 Eur/metus, kintamoji – 13,56 Eur/metus, t.y. 1 gyventojas mokės 2,71 Eur/mėnesį. Tuo tarpu individualių valdų atliekų turėtojams, besinaudojantiems individualiais konteineriais, kintamoji dalis priklausys nuo konteinerio tūrio ir ištuštinimo dažnumo.

2022-04-01

 

Renovacija prasideda čia !!!

UAB “Saulės dominija”  misija – dirbti bendrovės klientų gerovei, ir kuo patrauklesnėmis kainomis teikti kokybiškas ir profesionalias būsto priežiūros paslaugas, tad įmonė ruošiasi dar vienam naujam projektui įgyvendinti, Šiaulių miesto Tilžės g. 144 namo senų balkonų atnaujinimui. Pagal projektavimo techninę užduotį numatomi paprastojo remonto darbai: senų turėklų dažymas, balkono apdailos įrengimas, balkono plokštės paprastasis remontas pašalinant lokalius pažeidimus.
2022-03-15

2022-03-15

Gyventojai vis didesnę galimybę turi pasijusti tikraisiais savo kiemo šeimininkais, tad UAB “Saulės dominijos” komandos narių darbų rate: ir kelio ženklų statymas

 

Daugiabučiuose namuose gyvenantys žmonės dažnai sprendžia dilemą, kur, grįžus namo, pastatyti savo automobilį – kieme pritrūksta vietos.  Miesto centre, įsikūrę šiauliečiai savo nedideliame kieme dažniausia nerasdavo vietos automobiliui pastatyti, nes mašinas būdavo palikę pašaliniai asmenys. Sprendžiant problemą, gyventojų pageidavimu, suderinus su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba bei UAB „Saulės dominijos“ komandos nariais, ties įvažiavimu į minėto namo kiemą  pastatė draudžiamąjį ženklą „Motorinio transporto priemonių eismas draudžiamas“, kuris  suteiks didesnę galimybę A. Mickevičiaus g. 36 namo gyventojams pasijusti tikrais savo kiemo šeimininkais.
2022-01-25
2022-01-25

—————————————————————————-

Aktuali informacija už būsto šildymą

 

2022-01-01
2022-01-01

Būkite pasveikinti !

Kas, jei ne Tu, kada, jei ne ŠIANDIEN ?!

Taip optimistiškai, sveikinasi \”Saulės Dominijos\” kolektyvas, jau 28-erius metus.

Anot, Henry david Thoreau: \”Dažnai didvyriai yra labai paprasti žmonės.\”

Šis posakis, mus labai įkvėpia. Nuo pat 1992 metų, kiekvieną dieną, mes rūpinamės Šiaulių miesto pastatais ir jų prieigomis.

– – – – – – – – DĖMESIO! – – – – – – – –

SAM patarimai laiptinių priežiūrai karantino metu!

 
Koronaviruso pandemijos metu Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikia rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti bendro naudojimo patalpas – laiptines.
Patariama naudoti vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, jokiu būdu jų nešluoti.
Daugiabučių namų bendrijoms, namų administratoriams ir kitiems atsakingiems už namo priežiūros organizavimą pateikiamos šios rekomendacijos:
• laiptinę valyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• turėklus valyti bent vieną kartą per dieną drėgno šluostymo būdu, panaudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• laiptines vėdinti 2–3 kartus per dieną, sudarant skersvėjį;
• laiptinių palanges šluostyti drėgnu būdu, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• liftų kabinas plauti kasdien, naudojant įprastus ploviklius, kuriuose yra dezinfekuojančių priedų;
• telefonspynes valyti įprastais valikliais, naudojant vienkartinę servetėlę. Nuvalius telefonspynės paviršių valikliu, ją dezinfekuoti dezinfekuojančia priemone bent vieną kartą per dieną;
• karantino metu draudžiama šluoti laiptines.
Taip pat patariama tinkamai informuoti gyventojus, iškabinant pranešimus, kad gyventojai laikytųsi rankų higienos reikalavimų, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, vengtų liesti bendrus (turėklus, liftų valdymo skydelį ir pan.) paviršius rankomis, rekomenduoti dėvėti pirštines.

   —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —-

Mažoji renovacija: proga sutaupyti už šildymą ir gauti kompensaciją už keičiamus radiatorius!

Daugiabučių gyventojų bendrijos ar administratoriai iki šių metų liepos 1 d. gali teikti paraiškas vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui – mažajai renovacijai.
Galimybė ne tik sutaupyti šilumos energijos ir susimažinti sąskaitas už šildymą, bet ir pakeisti vamzdyną, butuose pasikeisti radiatorius, įdiegti šilumos reguliavimą bei kitas priemones ir gauti 30 proc. kompensaciją.
Gyventojai turi galimybę susitvarkyti savo daugiabučių namų išderintas šildymo sistemas jas subalansuojant, įrengiant individualios šilumos apskaitos prietaisus ar daliklių sistemą ir termostatinius ventilius. Patvirtintos įstatymo pataisos uždegė žalią šviesą inžinerinei arba mažajai daugiabučių namų renovacijai.
Skaičiuojama, kad sutvarkius inžinerines sistemas vidutiniškai mokėjimai už šildymą vienam butui sumažėtų apie 15 Eur/mėn., o per šildymo sezoną – apie 90 Eur.
Gyventojų investuotos lėšos, pasinaudojus parama, atsipirktų per 3-5 metus.
Paraiškos teikiamos Būsto energijos taupymo agentūrai (paraiškos priimamos visuose BETA regioniniuose padaliniuose) iki 2020 m. liepos 1 dienos arba iki tol, kol nebus viršyta šiai priemonei numatyta lėšų suma.

Šiaulių mieste dygsta nauji lauko tualetai

Daugiau apie mus

kaktusai grazus
 

Bendrovėje dirba iki 30-ies įvairių specialybių ir profesijų darbuotojų. Bendrovė vertina ilgalaikius darbo santykius ir stengiasi išlaikyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus. Pagal darbo stažą 25 % darbuotojų įmonėje dirba ilgiau nei 10 metų.

Mūsų darbuotojai – kvalifikuoti specialistai, turintys patirties administravimo, techninės priežiūros, elektros įrenginių eksploatavimo, šilumos įrenginių aptarnavimo, patalpų remonto srityse ir gali teikti kokybiškas paslaugas. Darbuotojams yra sudaroma galimybė, esant poreikiui, kelti kvalifikaciją, įgyti naują ar išlaikyti ir tobulinti turimą kompetenciją. Skatinamas darbuotojų tarpusavio bendradarbiavimas, užtikrinantis nuolatinį keitimąsi turimomis žiniomis ir patirtimi.
Bendrovė turi administracinį pastatą, gamybines dirbtuves, garažą, transporto priemonių ir gamybinę įrangą.
Savo veikloje bendrovė naudoja informacines technologijas ir programinę įrangą, kitas technines priemones, kurios leidžia efektyviai panaudoti turimus žmogiškuosius resursus.

Jei manote, kad galite prisidėti prie įmonės plėtros ir turite tam tinkamų kompetencijų, siųskite savo CV su prierašu \”Dėl darbo vietos\”  saulesdominija@splius.lt